HTML + CSS – Kolay ve Pratik Öğrenme

Merhaba Arkadaşlar,

İkinci kursumuz HTML102 kursudur. Bu kursumuz HTML101 in devamı niteliğindedir. İçinde birçok uygulama ile birlikte gelmektedir. Yaklaşık 6 saatten fazla içerik mevcuttur. HTML öğrenmek isteyenler için çok güçlü bir kaynak olacağını düşünmekteyim. Birçok ayrıntıyı bu kursumuzda dile getirdim.

Gerçek web sitesi uygulamasıda içinde yer almaktadır. HTML ve CSS i kullanarak nasıl gerçek bir web sitesi yapabiliriz bunu artık uygulamalı olarak öğrenebileceksiniz. Yaklaşık 2.5 saatlik bir uygulama videosu öğrenmeniz için sizi bekliyor. Kursumuz 6 saati geçen içeriğe sahip oldu. Daha eklenecek PSD tasarımları nasıl bir site haline getireceğimiz ile ilgili bir uygulamalı gerçek bir web site örneğimiz daha var. Ardından sonuç kısmımız olacak bundan sonra ne yapacağımız hakkında ve internete sitemizi nasıl yayınlayacağımız hakkında…

Bu uygulamamızda neler bulacaksınız öncelikle bunu ifade etmek isterim.

Bu uygulamada sadece bir web sitesi nasıl yapılırdan ziyade, bu zamana kadar öğrendiğimiz bilgileri nasıl kullanacağız bunu detayları ile anlattım. Burada öğrendiğimiz bilgiler ile bilgi yarışmasına katılmayacağız. ul nedir? b nedir? img nedir? vs… etiketlerin ne işe yaradığını bilebiliriz fakat bunları kullanamadıktan sonra hiçbir işimize yaramayacaktır. Bu uygulamamızda birçok etiketin nerede ve nasıl kullanılacağını öğreneceksiniz. Bunun yanı sıra, hatalarımızla nasıl öğreniriz bunu kavrayacağız. Aslında hataların bizim için sorun olmadığını tam tersi daha iyi öğrenmemiz için bir süreç olduğunu öğreneceğiz. Birçok kişinin korkulu rüyası kodlama hataları, bu kursumuzda tatlı rüyalar olacak! Sık karşılaşılan sorunlara bu uygulamamızda değindim ve çözüm yollarını gösterdim.

Bu uygulamamızı bitirdikten sonra artık sizde kendi web sitenizi yapabileceksiniz.

Ayrıca bu kursu alan herkese e-mail veya Udemy aracılığıyla karşılaştığınız sorunlarda mümkün olan zaman çerçevesinde yardımcı olacağım. Bu yüzden HTML ve CSS öğreniyorum ama tek başıma zor oluyor, sorunlarımı çözemiyorum diyenler için de çözülmüş bir sorun artık yanınızdadır.

HTML + CSS kursuna aşağıdaki linkten katılabilirsiniz.

https://www.udemy.com/html-css-kolay-ve-pratik-ogrenme

HTML102 kursumuzda görüşmek üzere….

Saygılarımla.

“HTML + CSS – Kolay ve Pratik Öğrenme” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir